Facebook Reklamlari nedir?

Ekleyen: admin Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Yazılar || Articles

Facebook Reklamları’nı http://www.facebook.com/ads/create adresinden oluşturabilirsiniz. Hangi nedenle olursa olsun birden fazla hesap kullanmak Facebook Kullanım Koşulları’nı ihlal ettiğinden kişisel bir hesabınız varsa, reklamı bu hesabı kullanarak oluşturmanız gerekir. Reklam oluşturmaya yönelik ayrıntılı ve adım adım bilgiler için, İşletmeler için Facebooksayfamızın reklamlar bölümünü ziyaret edin. Facebook, size ve arkadaşlarınıza uygun ve ilgi çekici reklamlar göstermeye gayret göstermektedir. Facebook Reklamları ile ilgili bazı bilgiler:
 • Tüm reklamlar Facebook üzerindeki sayfaların sağ sütununda belirir. Reklamlar uygulamalar, fotoğraflar, gruplar, sayfalar, profiller (zaman tünelleri) ve ana sayfa dahil, farklı pek çok tür sayfada belirebilir.
 • Bir Facebook Reklamının içeriği bazen arkadaşlarınızın gerçekleştirdiği sosyal eylemlerle (örneğin, bir Sayfayı beğenmeleriyle) ilgili haberlerle eşleştirilir.
 • Arkadaşlarınız Facebook Reklamlarında sosyal eylemleriniz hakkında haberler görebilir. Bu haberler sadece onayladığınız arkadaşlara gösterilmektedir ve hesabınız için belirlediğiniz gizlilik ayarlarına tabidir. Bir fotoğraf kullanılırsa, albümlerinizden alınan bir fotoğraf değil, sadece profil fotoğrafınız kullanılır.
 • Facebook bilgilerinizi reklam verenlere satmaz.
 • Facebook’un, üçüncü taraf uygulamaları ve reklam ağları ile yaşadığınız deneyimleri korumak için aktif bir şekilde uyguladığı ilkeleri vardır.
  Bir Facebook Sayfası veya Etkinliği için reklam oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.
  Pazar Yeri Reklamları, Facebook sayfalarının sağ sütununda gösterilir. Herhangi bir sayfada aynı anda en fazla beş Pazar Yeri reklamı gösterilebilir. Reklam verenler şimdilik reklamlarının hangi sayfalarda gözükeceğini seçememektedir. Reklamlar uygulamaların, fotoğrafların, grupların, sayfaların, profillerin veya bir başka içeriğin yanında gözükebilir.
  Tüm Pazar Yeri Reklamları Facebook üzerindeki sayfaların sağ sütununda belirir. Reklamınızın Reklam Alanında nereye yerleştirileceğini seçmeniz mümkün değildir. Ana sayfada Haber Kaynağı’nın hemen sağ tarafında bulunan alana reklam yerleştirme olanağı, şimdilik sadece satış ekibimizle doğrudan ilişki içerisindeki sınırlı sayıda kişiye sunulmaktadır. Bu alan değişmeye ve gelişmeye devam ettikçe, bu olanağa ilişkin daha fazla detay vereceğiz.
  Yakın zamanda Facebook’ta gezinirken görmüş olduğunuz reklamlardan bazılarını yeniden görmek isterseniz, Reklam Panonuzu ziyaret edebilirsiniz. Daha eski Facebook reklamlarını veya uygulamalarda görmüş olabileceğiniz reklamları geri getiremiyoruz. Bu sayfayı Facebook Reklamları’nın çoğunun altında beliren Diğer Reklamlar bağlantısına tıklayarak da görebilirsiniz.

Etiketler:

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.
google-reklam-iru