isletmeler ve Kuruluslar için Sponsorlu Haberler

Ekleyen: admin Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Yazılar || Articles

Sponsorlu Haberler, markanız hakkında eskiden beri Facebook Haber Kaynağından yapılan birinci elden tavsiyeleri su yüzüne çıkarmanızı sağlar. Sayfanızın tanıtımını yapmak için, Sponsorlu Haberleri kullanarak Sayfa gönderileri ve Sayfa Beğenileri hakkındaki haberleri yayınlayabilirsiniz. Örneğin, bir kişinin arkadaşları bir Sayfayı beğenirse, bununla ilgili haberi kendi Haber Kaynaklarında görme ihtimalinin yanı sıra, aynı haberi artık Facebook?un sağ sütununda da görebilecektir. Ayrıca, bir Sayfa gönderisi oluşturursanız, gönderiniz artık Sayfanızı beğenen kullanıcıların sağ sütununda belirebilir. Sponsorlu Haberler reklamlardan farklıdır ve Facebook Reklam kampanyalarınızda kullanıldıklarında, hedef kitlenizin reklamınızla ilgili yaptığı eylemleri vurgular. Sponsorlu Haberler ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Ayrıca İşletmeler için Facebook bölümünü de ziyaret edebilirsiniz. Sponsorlu Haberler kısmında beliren Haber Kaynağı haberleri, ilgili gizlilik ayarlarına tabidir. Bundan dolayı, yalnızca, bir Haber Kaynağı haberini görebilen kişiler aynı haberi Sponsorlu Haberler kısmında görebilir. Sponsorlu Haberler kısmında beliren Haber Kaynağı haberleri, ilgili gizlilik ayarlarına tabidir. Yalnızca, bir Haber Kaynağı haberini görebilen kişiler aynı haberi Sponsorlu Haberler kısmında görebilir. Haber Kaynaklarında belirli arkadaşlarını veya uygulamaları engellemiş olan kişilere, bu arkadaşları ve bu uygulamalarla ilgili Sponsorlu Haberler gösterilmeyecektir. Burada, mevcut Sponsorlu Haberlerin listesini ve onları kimlerin görebileceğini bulabilirsiniz.
Etki alanı Sponsorlu Haber kampanyası oluşturmak için Etki alanımı nasıl üzerime alabilirim?
  1. İstatistikler Panonuzdan yeşil renkli “Etki alanınız İçin İstatistikler” düğmesine tıklayın.
  2. Metin kutusuna etki alanı adresinizi yazın ve onu ilişkilendireceğiniz kullanıcıyı, Sayfa veya Uygulama hesabını seçin. Not: Tek bir kullanıcıya erişim vermeniz gerekiyorsa, “kullanıcı kimliğini” seçin. Birden fazla kullanıcıya erişim vermeniz gerekiyorsa bir Facebook Sayfası veya Uygulama oluşturup onu seçmelisiniz. Sayfanın veya Uygulamanın tüm yöneticilerinin site için İstatistiklere erişimi olacaktır ve Sayfa veya Uygulama yöneticiliği kaldırılan kullanıcının site İstatistiklerine erişimi de iptal olacaktır.
  3. Pencerede verilen meta etiketi kopyalayın ve İnternet sayfanızın köküne ekleyin. İnternet sitesi sahipleri, etki alanının kök web sayfası <head> kısmına bir doğrulama meta etiketi eklemelidir. Siteniz alt etki alanları kullanıyorsa, her bir alt etki alanının kök dosyasını ayrı ayrı üzerinize almalısınız.
  4. Son olarak ‘Etki Alanını Denetle’ye tıklayın. İşaretledikten sonra, adınıza kayıtlı etki alanı “etki alanları” kısmının altındaki sol gezinti çubuğunda görünecektir.
Aşağıdakiler, internet sitenize eklenecek meta etiketlerdir ve bir kullanıcıya, Sayfa sahiplerine veya Uygulama yöneticilerine verilen erişim ayrıcalıklarına karşılık gelirler:
  • <meta property=”fb:admins” content=”user_id” />
  • <meta property=”fb:page_id” content=”your_page_id” />
  • <meta property=”fb:app_id” content=”your_app_id” />

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.
google-reklam-iru